Bu seçenek site üzerinde yaptığınız değişiklikleri resetler

Yenile

Haber Etiketleri ‘rüya ta’

Rüyada Aşağılanmak

Rüyada Aşağılanmak

Rüyasında aşağılandığını görerek üzülen kimse çok sevinecek demektir. Duyacağı sözler sonucunda kendi değerini çok daha iyi anlayacak ve huzura kavuşacak demektir. En Çok Aranan Rüya Tabirleri:rüyada eski sevgili tarafından aşağılanmak... (Devamını Oku)

Rüyada Atış Yapmak

Rüyada Atış Yapmak

Ateşli ya da ateşsiz silahlarla yapılan her çeşit atış, kişinin maksat ve gayesidir. Atış yapıp hedefe isabet ettirmek, bir amaca ulaşmak için aracı kullanmaya, eşi hamile ise onun oğul evladı doğurmasına, Kadının erkeğe doğru atış yapıp isabet ettirmesii ona gönül... (Devamını Oku)

Rüyada Atlas Görmek

Rüyada Atlas Görmek

Değişik unsurları içeren bir işi üstünkörü ele almaya ve bundan dolayı muvaffak olamamaya, Bazen atlas insanın iç dünyasındaki zenginliğe ve çok yönlülüğe, İnsanın elinde dürülen harita saltanat ve yönetime delalet eder. Bir atlasa baktığınızı görmek, başladığınız bir işi titiz bir... (Devamını Oku)

Rüyada Atlı Görmek

Rüyada Atlı Görmek

Rüyada dört nala gelen bir atlı büyük bir müjde, uzaklaşıp giden atlı ise yaşamla ilgili bir önemli bir değişikliktir.        Rüyada Hayvanlar En Çok Aranan Rüya Tabirleri:ruyada atli askerler gormekRuyada atli gormekRuyada atli gormek islami yorum... (Devamını Oku)

Rüyada Atmaca Görmek

Rüyada Atmaca Görmek

Zulmü cehaletiyle iç içe bir yöneticiye delalet eder. Elinde atmaca kuşu olduğun gören, kendisi tutuklu iken bir hırsız yakalar. Eli üzerine atmaca konan kimse insanların zavallılarıyla uğraşır. Sidik deliğinden bir atmaca çıktığını gören kimsenin kıt akkıllı ama yiğit bir oğlu... (Devamını Oku)

Rüyada Atmak

Rüyada Atmak

Atmak mutad olmayan şeyleri bir yere doğru atmak, fıtratı zorlamak ve akıl dışı iş yapmakla tabir edilir. ( Atılabilir cisimler için Taş, Atış Yapmak , Ok ve Mancınık maddelerine bakınız.)... (Devamını Oku)

Rüyada Atölye Görmek

Rüyada Atölye Görmek

Yeni bir işe gireceksiniz ve azminizle başarılı olacaksınız demektir. Riyakar bir arkadaşınızın varlığının da habercisidir. AV: Eğer rüyanızda avınızı yakalayamadığınızı gördüyseniz, zoru başarmak için mücadele vermeniz gerekecek demektir. Avı yakaladığınızı görmek ise yakın zamanda başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.... (Devamını Oku)

Rüyada Attar Görmek

Rüyada Attar Görmek

Güzel bir adla anılma, övülme, ilim ve hidayettir. ( Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.) Rüyada attar oldugunu gören, halkin övdükleri bir is yapar. Ancak buharla tütsülenir ise, bu halde rüya mezkur tabire delalet etmez. Çünkü buhar korkunç ve sikintili bir sekilde... (Devamını Oku)